Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Deju forums RĪGA 2018

 

10. martā VEF Kultūras pilī aizvadīts starptautiskais Deju forums "Rīga 2018", kuru jau 14 gadus organizē MJC Praktiskās estētikas skola sadarbībā ar RD IKSD. Pasākums izvērtās par lieliem svētkiem gan dejotājiem, gan pedagogiem, gan arī skatītājiem. Atlases kārtu izturējušie vairāk kā 30 kolektīvi un 37 solisti finālā parādīja īstu "zvaigžņu stundu". Interesantu sniegumu parādīja arī Lietuvas, Igaunijas un Šveices dejotāji, piedāvājot svaigas idejas mūsdienu dejas žanros.

Atzinīgus vārdus par pasākumu teica žūrijas locekļi: Sandra Podniece, Aiša Sila un pārstāve no Šveices Ingrīda Grass-Wyrsch. Jūtam patiesu gandarījumu par Deju foruma organizatoru saskanīgo darbu Tāļa Sila vadībā, īpaši par Māra Zaksa sakārtotajiem skaņu ierakstiem.

Kā kulminācija šim pasākumam uzskatāma Dejas teātra  GRANDE bērnu baleta izrāde "Īkstīte" Tāļa Sila režijā, kuru noskatījās vairāki simti skatītāju.

Ieskats deju pasaulē:

Atsauksmes no deju kolektīvu vadītājiem:

“Visas trīs grupas Deju foruma "Rīga 2018" finālā NAV nekāda nejaušība: tie ir talantīgi dejotāji, labas horeogrāfijas un milzīgs darbs! Šoreiz 15 žurkas un 14 Sprīdīši godam izcīnīja 2. pakāpes diplomus, bet vecākā grupa triumfēja ar 1. pakāpi! Paldies Tālim Silam par prasmi jau 14. gadu radīt dejotājiem svētku sajūtu!” /Deju kolektīva RĪDZE vadītāja/

“Добрый вечер Талис! Хочу Вас от души поблагодарить за невероятный энтузиазм! За вашу любовь к танцу! За возможность участвовать в вашем фестивале! Дай Боже вам и дальше того же энтузиазма! Еще раз спасибо за все!” /Deju kolektīva PASACIŅA vadītāja/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *