Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Nometnes

 

Print
Print

7 atbildes uz “Nometnes”

 1. Dienas nometne saka:

  Labdien!

  Gribētos uzzināt vai Jums šovasar būs vasaras nometne? Ļoti vajag jūlija menēsi.

 2. Svetlana saka:

  Labdien! Nometne rudens brīvdienās no 19. oktobra notiks?

 3. Karīna saka:

  Paldies rudens nometnes „Profesijas meklējumos” komandai!

  Vislielākās uzslavas nometnes organizatoriem Mākslinieciskās jaunrades centram „Praktiskās estētikas skola” par brīnišķīgu pedagogu komandu – Bruno Kārlis, Inese Cauņa, Signe Žeļezņaka un Ilze Gurtlava!
  Arī ēdināšana bija ļoti laba un plaši sastādīta ēdienkartes. Rudens nometne bērnim bija ļoti labi organizēta un saplānota. Bērniem nebija brīva brīža, visu laiku bērni bija nodarbināti.
  Likās, ka katrs bērns bija apčubināts, iesaistīts. Mūsu dels katru dienu bijs priecīgs un apmierināts. Bērns šobrīd nāk mājās super iedvesmots un harmonisks, vecāki tiek nodrošināti ar detalizētu informāciju.
  Bija ļoti forši un jēgpilni, bērni priecīgi un vecākiem mierīga sirds.Novēlu daudz iedvesmas un enerģijas plānojot un organizējot nākamās nometnes un iepriecinot daudz-daudz bērnu un vecāku.Noteikti iesaku citiem un ceru, ka arī paši vēl atgriezīsimies.
  Pateicos par darbinieku atsaucību, cilvēcīgo attieksmi un par profesionālo, operatīvo un pašaizliecīgo rīcību. Man ir patiess prieks un lepnums, ka mūsu pilsētā strādā tik profesionāli un atsaucīgi darbinieki.
  PALDIES ļoti pozitīvu pieredzi “sadarbojoties” ar Praktiskās estētikas skolu. Paldies par jusu darbu un pozitīvo sadarbību! Lai jums visiem veicas turpmākajā darba gaitās.
  Ar cieņu

  Miraslavas mamma
  Vladislava mamma
  Denisa mamma.

 4. Jevgēnija saka:

  Labdien!Nometne rudens brīvdienās no 18.oktodra notiks?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *