Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Deju šovgrupas MIX 36. darba sezona

 

Mūsu skolas deju šovgrupa MIX – Latvijas čempioni, Pasaules kausa ieguvēji un mūsdienu deju konkursu laureāti!

27. maijā kolektīvs noslēdza 36. darbības sezonu ar krāšņu koncertu VEF Kultūras pilī. Koncertā piedalījās viss pamatsastāvs – 69 dejotajas no 5 līdz 18 gadiem. Katra vecuma grupa parādīja vairākas jaunas dejas, kuru horeogrāfiju veidojusi kolektīva vadītāja Jūlija Latsone. Raksturīga iezīme jauniestudējumos ir īpaši veidotā scenogāfija un dažādi atribūti, kas palīdz uzburt īpašu atmosfēru: staciju, sacīkstes, jūru, ķīmijas laboratoriju, vannasistabu u.c.

 

Aprīlī un maijā MIX ir uzstājies Bauskā, Daugavpilī,Viļņā, Minskā, Kaļiņingradā un Maskavā. Kopumā kolektīvs ir izcīnījis 27 pirmās vietas, sešas otrās un četras trešās vietas. Konkursā “Amber Cup” Kaļiņingradā MIX ir saņēmis Grand-Prix, bet Vispasaules Olimpiādē Maskavā ir kļuvis par Pasaules kausa čempionu divās nominācijas, ka arī sudraba un bronzas ieguvēju! Divreiz par godu mūsu skolas kolektīvam ir skanējusi Latvijas himna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *