Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Mūsu skolēnu dalība Latvijas atklātā datorikas olimpiādē.

 

2019. gada 18. maijā Latvijas Universitātē norisinājās Latvijas atklātās datorikas olimpiādes fināls.
Šī olimpiāde notika jau 4. reizi un tās dalībnieki risina uzdevumus “Scratch” programmēšanas valodā. Veiksmīgi atrisinot pirmās (atlases) kārtas uzdevumu, finālā iekļuva un mūsu skolu pārstāvēja 4 vizuālās programmēšanas pulciņa dalībnieki – Ernests Pakalns, Aidens Nataniels Sarkanbārdis, Iļja Kirejevs un Sergejs Voitenkovs. Finālā 26 dalībnieku konkurencē 3.-4. klašu grupā mūsējie ieņēma 7., 8., 13. un 20. vietu.
Ar pilniem olimpiādes rezultātiem varat iepazīties: https://www.lado.lv

Skolotājs Uģis Krūkliņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *