Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Nāc un piedalies!

 

Pie Rīgas Kongresu nama notiks svētki bērniem un jauniešiem
NĀC UN PIEDALIES

31. augustā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru aicina bērnus un jauniešus kopā ar vecākiem, vecvecākiem un draugiem uz ikgadējiem mācību gada sākuma svētkiem – Nāc un piedalies! Svētki visas dienas garumā notiks pie Rīgas Kongresu nama. Ieeja bez maksas.

No plkst. 13.00 līdz 17.00 radošajās darbnīcās, sporta paraugdemonstrējumos un citās aktivitātēs varēs satikt Rīgas interešu izglītības centru, sporta skolu, biedrību un nodibinājumu pārstāvjus, kas ikdienā nodrošina interešu izglītības programmu realizāciju Rīgā. Būs iespēja aprunāties un izzināt ikvienu interešu izglītības centru, saņemt nepieciešamo informāciju par maksas un bezmaksas pulciņiem, uzņemšanas kārtību, kā arī iegūt citas atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Kā ik gadu, svētkus kuplinās pašvaldības un Valsts drošības institūcijas, kas informēs un atgādinās par drošību skolā, mājās un uz ielas.

Vakara programmā, sākot no plkst. 18.00, gaidāmi grandiozi mūzikas svētki jauniešiem. Uz lielās skatuves uzstāsies plaši atpazīstami mūziķi – grupas Sudden lights un Double Faced Eels, kā arī Edavārdi, Ansis un Kristīne Pāže.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *