Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Dronu sacensības arī pie mums

 

Jau trešo gadu norisināsies TJN “Annas 2” dronu sporta sacensības “ANNAS KAUSS”.

Šogad sacensības tiek rīkotas trijos posmos un pirmais posms norisināsies jau 2024. gada 13. aprīlī Mākslinieciskās jaunrades centrā “Praktiskās estētikas skola” Andreja Saharova ielā 35, Rīgā. Reģistrācija sacensībām sāksies plkst. 10.00, bet sacensību sākums būs plkst. 11.00.

Dronu sacensības tiek organizētas ar mērķi popularizēt dronu sportu jaunatnes vidū un veicināt bērnu, jauniešu interesi un iesaisti ar tehnisko jaunradi saistītās izglītojošās nodarbēs. Viens no sacensību uzdevumiem ir izglītot dalībniekus par karjeras iespējām dronu nozarē.

Sacensības norisināsies trijos posmos.
Dalībai sacensībās var pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 7 gadiem un sacensību vērtējums tiks veikts atsevišķās vecuma grupās: jaunākā grupa – 7-18 gadi, vecākā grupa – no 18 gadiem.

Sacensības norisināsies saskaņā ar Starptautiskās Gaisa sporta federācijas (Federation Aeronautique Internationale (www.fai.org)) izstrādātiem noteikumiem F9U Klasē.

Pieteikties sacensībām var iesniedzot elektronisku pieteikumu [http://(www.tjn.lv)/](www.tjn.lv) 2 nedēļas pirms katra sacensību posma vai personīgi Sacensību galvenajam tiesnesim Sacensību dienā, reģistrācijas laikā (plkst. 10:00-11:00).

SACENSĪBU NOLIKUMS un reģistrācija sacensībām www.tjn.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *