Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Atsauksmēm

 

3 atbildes uz “Atsauksmēm”

 1. Karīna saka:

  Paldies rudens nometnes „Profesijas meklējumos” komandai!

  Vislielākās uzslavas nometnes organizatoriem Mākslinieciskās jaunrades centram „Praktiskās estētikas skola” par brīnišķīgu pedagogu komandu – Bruno Kārlis, Inese Cauņa, Signe Žeļezņaka un Ilze Gurtlava!
  Arī ēdināšana bija ļoti laba un plaši sastādīta ēdienkartes. Rudens nometne bērnim bija ļoti labi organizēta un saplānota. Bērniem nebija brīva brīža, visu laiku bērni bija nodarbināti.
  Likās, ka katrs bērns bija apčubināts, iesaistīts. Mūsu dels katru dienu bijs priecīgs un apmierināts. Bērns šobrīd nāk mājās super iedvesmots un harmonisks, vecāki tiek nodrošināti ar detalizētu informāciju.
  Bija ļoti forši un jēgpilni, bērni priecīgi un vecākiem mierīga sirds.Novēlu daudz iedvesmas un enerģijas plānojot un organizējot nākamās nometnes un iepriecinot daudz-daudz bērnu un vecāku.Noteikti iesaku citiem un ceru, ka arī paši vēl atgriezīsimies.
  Pateicos par darbinieku atsaucību, cilvēcīgo attieksmi un par profesionālo, operatīvo un pašaizliecīgo rīcību. Man ir patiess prieks un lepnums, ka mūsu pilsētā strādā tik profesionāli un atsaucīgi darbinieki.
  PALDIES ļoti pozitīvu pieredzi “sadarbojoties” ar Praktiskās estētikas skolu. Paldies par jusu darbu un pozitīvo sadarbību! Lai jums visiem veicas turpmākajā darba gaitās.
  Ar cieņu

  Miraslavas mamma
  Vladislava mamma
  Denisa mamma.

 2. Svetlana saka:

  Meitai ļoti patīk radošas nodarbības, iesākām apmeklēt floristikas pulciņu pie skolotājas Karīnas. Karīna uzrunāja piedalīties radošo Ziemassvētku darbu konkursā. Radošais process bija aizraujošs un priekpilns. Kā arī konkursa komisija atzinīgi novērtēja meitas darbu. Labprāt piedalīsimies vēl. Ksenijas mamma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *