Mākslinieciskās jaunrades centrsPraktiskās estētikas skola

Sporta deju klubs “DZINTARS” piedāvā:

 

Šis ir inovatīvs sporta deju projekts Latvijā, kura mērķis ir atklāt sporta deju māksliniecisko pusi plašākai auditorijai. Projekta organizators ir deju aģentūra "ESmotion".

Latīņamerikas deju skolotājs Vjačeslavs Višņakovs ar partneri Terezi Kizhlo ir viens no slavenākajiem un atpazīstamākajiem deju pāriem Latvijā un pasaulē. Edvīns Astahovs jaunieša vecumā devās dzīvot uz Honkongu, lai apgūtu dejas mākslu pie slavenākajiem deju meistariem pasaulē. Atgriezušies Latvijā, dejotāji atveduši jaunu un mūsdienīgu balles deju koncepciju.

Projektā piedalās Latvijas sporta deju čempionātu finālisti un pasaulē atzīti dejotāji.

Mūsu koncerta laikā varēsiet vērot tādas dejas kā: Kviksteps, Lēnais fokstrots, Džaivs, Čarlstons, Tango, Ča ča ča, Rumba, Pasodoble, Lēnais valsis, Vīnes valsis, kā arī Laikmetīgo deju.

Koncerta pamatā ir divas tematiskas daļas:

Pirmā daļa atspoguļo deju mūziklu, kas sastāv no 7 deju kompozīcijām, kuras apvieno viens kopīgs stāsts. Šajā daļā tiks izmantoti daudzi slaveni skaņdarbi no pasaules slavenām filmām un mūzikliem. Skatītāji būs pārsteigti ar deju krāšņumu un daudzveidību. Otrā daļa sastāv no dažādām deju kompozīcijām, kuras apvieno filozofiskie jautājumi, ar kuriem cilvēks saskarās savas dzīves laikā. Katras dejas kompozīcijas pamatā ir savs vēstījums, kuru mēs vēlētos nodot skatītājiem.

Deja ir virpulis, kurā mēs ieraujam skatītājus un ļaujam viņiem iejusties šajā pasaulē, ko aptver dejas māksla. Ar deju var sniegt prieku un laimi ne tikai sev, bet arī citiem, kuri nedejo, bet labprāt to vēlētos. Ar dejas mākslu, kura vieno mūsu kolektīvu, mēģināsim pateikt to, ko bieži vien nevar izteikt vārdiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *